Aura Centrum Olsztyna leży w sercu miasta, tuż obok najważniejszych urzędów i instytucji województwa warmińsko-mazurskiego, zaledwie krok od Starego Miasta. Jest to centrum nowoczesne i przyjazne odwiedzającym, w którym panuje spokojna atmosfera. Mieści się tu ponad 100 punktów handlowych i gastronomicznych oraz nowoczesne Kino Helios, mające 8 sal kinowych i mogące pomieścić ponad 1900 miłośników dużego ekranu. W Aurze działa duży market spożywczy i apteka. Oprócz sklepów i lokali restauracyjno-kawiarnianych w Aurze działa uwielbiana przez dzieci biblioteka Abecadło, tu także mieści się ceniona w mieście szkoła muzyczna.

Aura Centrum Olsztyna dysponuje własnym, dwupoziomowym parkingiem, a na poziomie -2 znajduje się paczkomat.

Właścicielem i zarządcą  Aura Centrum Olsztyna jest Nepi Rockcastle.

 

Serdecznie zapraszamy, poczuj dobrą Aurę Olsztyna!

 

Certyfikaty i nagrody branżowe:

Breeam In – Use 2023 - certyfikat ekologiczny potwierdzający wyśrubowane światowe normy środowiskowe

PRCH Retail Awards 2023 – Strategia i Działania ESG

Breeam In – Use 2022 - certyfikat ekologiczny potwierdzający wyśrubowane światowe normy środowiskowe

BREEAM In-Use 2022 – certyfikat ekologiczny potwierdzający wyśrubowane światowe normy środowiskowe

PRCH Awards 2022  – W 13. edycji tego najważniejszego w naszej branży konkursu marketingowego, Galeria Warmińska i Aura Centrum Olsztyna otrzymała Srebro w kategorii KAMPANIA WIZERUNKOWA ROKU za kampanię- Warmińska Aura #poprawsobienastrój

PRCH Retail Awards 2021 Dyplom Mistrza Dobrych Praktyk

COVID-19 Compliant 2020  – międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa potwierdzający dostosowanie obiektu do panujących norm sanitarnych oraz najwyższych światowych standardów bezpieczeństwa w centrach handlowych w czasie pandemii

PRCH Retail Awards 2017 – nagroda w kategorii Kampania Prosprzedażowa Centrum Handlowego Roku 2017, za kampanię „Dowiedz się co myślą zwierzaki”

PRCH Retail Awards 2016 – wyróżnienie w kategorii Kampania Prosprzedażowa Centrum Handlowego Roku 2016, za akcję „AKCJA LICYTACJA”

PRCH Retail Awards 2015 – nagroda w kategorii Kampania Prosprzedażowa Centrum Handlowego Roku 2015, za kampanię „Zaskocz Wszystkich! Jesienią Wybierz Aurę.”

 

Aura Centrum Olsztyna:

Powierzchnia całkowita: 58000 m²

Powierzchnia handlowa: 28000 m²

Liczba kondygnacji:  3 handlowe i 2 parkingowe

Liczba punktów handlowo-usługowych: ponad 100

Liczba miejsc parkingowych: 626

Kino Helios: 8 sal kinowych

Szkoła muzyczna: 1

Biblioteka multimedialna: 1