• SKORZYSTAJ Z KARTY PODARUNKOWEJ AURY NA PREZENT

   Szukanie prezentu to dla Ciebie nie lada wyzwanie? Najchętniej chciałbyś, aby ktoś wyręczył Cię z tego obowiązku? A może zwyczajnie nie masz pomysłu lub czasu na to, by znaleźć idealny na daną okazję prezent? Jeśli te dylematy nie są Ci obce, skorzystaj z karty podarunkowej dostępnej w Aura Centrum Olsztyna.  

 • KARTA PODARUNKOWA – CO TO JEST?

  Karta podarunkowa to doskonały pomysł na prezent na każdą okazję i dla każdego. Sprawdzi się przy okazji świąt rodzinnych, celebrowania z przyjaciółmi czy jako element doceniania pracowników. Daje możliwość wyboru, dzięki czemu upominek będzie finalnie taki, jakiego życzy sobie odbiorca.

 • JAK DZIAŁA KARTA PODARUNKOWA?

  Kartą podarunkową posługujesz się jak kartą płatniczą. Do dyspozycji masz kwotę, jaką doładował Ci obdarowujący. Wartość ta może wynosić od 20 do 1000 złotych. Dzięki niej możesz kupić sobie wymarzony prezent w sklepach Aury, akceptujących płatność kartą Visa i MasterCard. Pełna lista punktów obsługujących karty znajduje się na grafice.

  Karta jest ważna 12 miesięcy od daty jej zakupu. Saldo karty w każdym momencie możesz sprawdzić skanując kod QR znajdujący się na odwrocie karty podarunkowej kamerą urządzeń mobilnych bądź wchodząc na: https://auracentrum.giftify.me/pl_PL/signin

 • GDZIE KUPIĆ I ODEBRAĆ KARTĘ PODARUNKOWĄ?

  Kartę podarunkową można kupić i odebrać w biurze administracji Aury na IV poziomie. Biuro jest czynne od poniedziałku do piątku, w godzinach od 9:00 do 17:00. Kartę podarunkową można także kupić przez Internet:  https://auracentrum.giftify.me/pl_PL/order_card

  Płatność za zakup kart podarunkowych jest możliwa tylko kartą płatniczą.

 • DLA FIRM

  Jesteś przedsiębiorcą, reprezentujesz firmę i chcesz sprezentować kartę swoim kontrahentom lub pracownikom? To doskonały podarunek, który ucieszy każdego!

  Aby dokonać zakupu należy skorzystać z platformy B2B pod adresem https://auracentrum.kadozb2b.be/pl_PL/index

   

  Należy utworzyć konto, poprzez rejestrację:

  • Wypełnić wszystkie pola

  • Utworzyć nazwę użytkownika i hasło

   

  Aby złożyć zamówienie, wystarczy:

  • Wprowadzić liczbę kart, które chce się kupić oraz kwotę.

  • Jeśli klient chce kupić karty na różne kwoty powinien wybrać opcję „+ Dodaj kolejne Karty Podarunkowe” i powtórzyć procedurę.

  • Po złożeniu zamówienia należy potwierdzić je, wybierając opcję "Potwierdź zamówienie" (po potwierdzeniu zamówienia klient otrzymuje wygenerowane automatycznie Potwierdzenie Zamówienia, na podstawie którego dokonuje płatności). Klient może pobrać wersję PDF formularza zamówienia i złożyć nowe zamówienie.

  • Po przeprocesowaniu zamówienia i płatności klient otrzymuje maila od biuro@auracentrum.pl o możliwości odbioru kart.

  UWAGA: Odbiór zamówień składanych przez firmy odbywa się tylko osobiście w biurze administracji Aury Centrum Olsztyna. Nie ma możliwości wysyłki. Biuro administracji zlokalizowane jest na 4 piętrze (wejście do klatki obok sklepu Smyk, nad biblioteką Abecadło) i jest czynne od poniedziałku do piątku w godz. 9:00-17:00.

  Podczas odbioru kart należy podać numer zamówienia oraz potwierdzić dane widniejące na zamówieniu.

 • JAK OTRZYMAĆ FAKTURĘ ZA SWOJE ZAMÓWIENIE

  Wystarczy wejść na invoice.giftify.me

  Po wprowadzeniu numeru zamówienia, kwoty oraz daty dokonania transakcji, należy wprowadzić dane firmy, na którą ma zostać wystawiona faktura.

  Dokument w formie PDF zostanie wysłany na wskazany adres email.

  Generowanie faktur jest możliwe tylko dla zamówień, które zostały opłacone w całości, usługa ta jest dostępna dla zamówień realizowanych on-line oraz zamówień dokonanych w biurze administracji Aury Centrum Olsztyna.

 • REGULAMIN

  Przed zakupem warto zapoznać się z regulaminem: https://static.giftify.me/b2c/docs/CGV_auracentrum.pdf  

  Karta podarunkowa Aury jako pomysł na prezent zaoszczędzi Twój czas, energię i pozwoli skupić się na radości obdarowywanego. Koniec z nietrafionymi podarunkami!

 • WSPARCIE TECHNICZNE DLA POSIADACZY KART PODARUNKOWYCH

   cardsupport@giftify.me

 • Lista_najemców_AC_30.01.2024.jpg

Przejdź do sekcji