Wydarzenia

sAPPort You Wish We Have!

sAPPort wszystko czego potrzebujesz bezpłatnie w zasięgu apki!

Zakupowe wsparcie, czyli aplikacja sAPPort

Aura Centrum Olsztyna wprowadziła nową aplikację o nazwie sAPPort, która umożliwia klientom korzystanie z szeregu udogodnień podczas zakupów np. w razie nagłego deszczu odbierzesz parasol, a gdy rozładuje Ci się akumulator – pomożemy z uruchomieniem auta!

Wiadomo, że jak nie chcemy, by coś się nam nie przytrafiło, to na pewno ten pech nas spotka: gdy na niebie nie będzie ani jednej chmury, ale zapowiadali deszcz, możemy być pewni, że lunie akurat wtedy, kiedy szybko trzeba będzie wracać z zakupów do domu. Telefony, to wszyscy wiemy, rozładowują się wtedy, kiedy nie powinny.  Epopeję na temat pecha mogą napisać matki małych dzieci, które w ferworze wychodzenia z maluchem na zakupy choćby nie wiem, jak się starały, to i tak czegoś zapomną: a to o śliniaku, a to o podgrzewaczu do butelek…

Z myślą właśnie o takich, dobrze wszystkim znanych sytuacjach, Aura Centrum Olsztyna wprowadziła dla swoich klientów zakupowe wsparcie, czyli aplikację sAPPort. Każdy pełnoletni użytkownik sAPPortu, w razie konieczności bezpłatnie uzyska wskazaną pomoc.

Pełna lista udogodnień jest dostępna w aplikacji a punkt odbioru i zwrotu udogodnień pobranych za pomocą aplikacji sAPPort znajduje się na 2 poziomie, tuż za salonem fryzjerskim.

Aplikacja jest darmowa i jest dostępna zarówno dla urządzeń z IOS w App Store oraz Android w Google Play.