Wydarzenia

Black Friday

Czarny Piątek w Aura Centrum Olsztyna – mega rabaty dla wszystkich!

Czarny Piątek to doskonała okazja na zakupy w wyjątkowo niskich cenach. Warto wykorzystać ten moment na planowane od dawna zakupy dla siebie i dla domu. Jest to też świetna okazja na zaopatrzenie się w prezenty świąteczne z wyprzedzeniem, w niezwykle promocyjnych cenach oraz zmianę garderoby na sezon zimowy. 25 i 26 listopada (piątek i sobota) w Aura Centrum zapewniają zniżki sięgające aż 90% proc!

Black Friday to zwyczaj pochodzący ze Stanów Zjednoczonych, który z czasem przyjął się w naszym kraju. W USA tzw. „Czarny Piątek” oznacza piątek po Dniu Dziękczynienia (czwarty piątek listopada) i jednocześnie początek sezonu zakupów bożonarodzeniowych. W Polsce Black Friday zagościł na dobre w 2011 roku i cieszy się dużym zainteresowaniem.

25 i 26 listopada to jedna z nielicznych możliwości na zakup m.in. prezentów świątecznych w naprawdę okazyjnych cenach. Najemcy w Aura Centrum Olsztyna planują z tej okazji wielkie promocje. Dzięki temu po znaczących obniżkach będzie można nabyć m.in. wszelkiego rodzaju sprzęt RTV, AGD, zabawki i akcesoria dla dzieci, ubrania, obuwie, książki, akcesoria sportowe czy kosmetyki. Specjalnie przygotowane rabaty, sięgające nawet 90%, będzie można śledzić na onlinowej ulotce.

Wśród planowanych zniżek warto zwrócić uwagę na mega rabaty marek w takich jak: Big Star oraz Wittchen (70%), a także w salonie Ochnik (60%). Promocje rzędu 50% czekają na wszystkich w Hebe. Nie brakuje też propozycji, gdzie można zrobić zakupy z 30% rabatem, tak jak w Gatta czy Levis. W salonie iDream promocje na iPady sięgają do 1400 zł, zaś w home&you druga rzecz kosztuje tylko 10 zł. Z całą pewnością warto skorzystać z promocji salonów optycznych – Kodano oferuje 90% zniżki na oprawki korekcyjne, zaś Vision Express 50% na wszystkie soczewki, w tym progresywne.

Wszyscy ci, którzy skorzystają z dostępnej w galeriach aplikacji lojalnościowej Sezam 2.0 i zarejestrują paragony za zakupy, otrzymają punkty, które następnie można wymienić na rozmaite nagrody dostępne w specjalnym katalogu. Aplikację można bezpłatnie zainstalować pobierając ją ze sklepu Google Play albo App Store.

Poniżej pełna lista rabatów.