Wydarzenia

Akcja Stylista w Aurze Centrum Olsztyna

Zapraszamy do skorzystania z usług naszego stylisty. Już dziś zapisz się na zakupy z bezpłatną poradą stylisty. Podczas spotkania dowiesz się jakim typem kolorystycznym jesteś i jak dobierać fasony ubrań do swojej sylwetki. Nasz stylista zabierze Cię do sklepów, gdzie pokaże Ci stylizacje stworzone specjalnie dla Ciebie. Dopasowane do Twojego typu urody i sylwetki, a przede wszystkim do Twojego stylu życia i charakteru. Nie ma na co czekać. Wypełnij formularz zgłoszeniowy (poniżej) i już dziś odmień swój wizerunek!

Zapraszamy też do polubienia naszego profilu na facebook https://www.facebook.com/FashionTimeGW/. Znajdziecie tam informacje o nowościach w sklepach, trendy, pomysły na stylizację.

 

👉ZAPISZ SIĘ NA ZAKUPY Z BEZPŁATNĄ PORADĄ STYLISTY👈

 

Mateusz Banaszek

Zakochany w modzie od najmłodszych lat. Absolwent Uniwersytetu Warszawskiego i Europejskiej Akademii wizerunku Eurolook. Pracował przy sesjach zdjęciowych, teledyskach i jako osobisty stylista, pomagając niejednokrotnie wyjść z ciężkich modowych opresji, dzięki czemu mógł poznać świat mody od podszewki. Traktuje modę jako formę sztuki, do której lubi dodać akcenty z drobnym przymrużeniem oka, żeby każda osoba, którą ubiera, mogła poczuć się wyjątkowo, zarówno od święta, jak i na co dzień. Prywatnie miłośnik podróży i teatru.