Aura Lokalnie

Do trzech razy sztuka – robiąc zakupy pomagasz potrzebującym!

Do trzech razy sztuka! To 3 edycje akcji prosprzedażowej, dzięki której nasi klienci mieli okazję otrzymać za swoje zakupy unikatowe gadżety zaprojektowane specjalnie dla nich przez znanych polskich rysowników i ilustratorów: Olkę Osadzińską, Porysunki i Andrzeja Mleczkę.

W mechanice eventu pojawił się także element charytatywny, dzięki któremu robiąc zakupy można było też pomóc innym. Każda odebrana w akcji nagroda, była szansą na przekazanie 10 zł organizacji charytatywnej lub instytucji działającej na terenie naszego miasta. W trakcie trwania każdej edycji akcji w centrum ustawiona była konstrukcja, do której każdy z uczestników mógł wrzucić różową piłeczkę pingpongową, którą otrzymał od hostessy odbierając swój gadżet. Na konstrukcji zaznaczone były różne wartości od 1 000 do 5 000 złotych, które symbolizowały kwotę jaką Aura przekaże na rzecz potrzebujących po zakończeniu akcji.

W III edycji akcji, która odbyła się we wrześniu br. uzbieraliśmy 5 000 złotych, które zgodnie z naszą zapowiedzią zostały przeznaczone na zakupy najpotrzebniejszych rzeczy dla nastoletnich podopiecznych Domu Dziecka przy ul. Korczaka w Olsztynie. Wśród zakupionych rzeczy, o które prosiła Dyrektor Domu Dziecka, znalazły się:

Kuchenki mikrofalowe,

Tostery i opiekacze do kanapek

Suszarki i prostownice do włosów

Blendery i czajniki elektryczne

Żelazka

Środki pielęgnacji do włosów: szampony, odżywki

Kosmetyki do codziennej pielęgnacji, min: żele pod prysznic, mydła, płyny do higieny intymnej dla dziewcząt, pasty do zębów, dezodoranty damskie i męskie, kremy Nivea, płyny micelarne

Kapsułki do prania

Nie zabrakło również słodkiego akcentu. ?