Wydarzenia

Smakuj w Warmińskiej Aurze

Rozsmakuj się w Aurze

Termin realizacji voucherów zostaje przedłużony do 22 maja 2021 roku.

Zapraszamy do restauracji i kawiarni działających w naszym centrum. Ci, którzy zdecydują się na zakup posiłku na wynos i w ten sposób okażą wsparcie punktom gastronomicznym mają szansę na… kolejny posiłek gratis!

Akcja wspierania gastronomii w Aurze Centrum Olsztyna rozpocznie się 22 lutego i potrwa do 26 lutego. W tym czasie każdy, kto w wybranych restauracjach kupi posiłek za co najmniej 20 zł ma szansę na otrzymanie vouchera wartego 15 zł, który będzie można zrealizować w innej restauracji lub kawiarni.

Udział w akcji „Smakuj w Warmińskiej Aurze” biorą: Olimp, Sushi KO, Grycan, BoBoQ, Kołacz na Okrągło, Cukiernia Sowa oraz Tchibo.

Codziennie każda z wymienionych restauracji biorących udział w akcji rozda 20 voucherów dla pierwszych w tym dniu klientów.

Łącznie w Aurze zostanie rozdanych 840 kuponów, które będzie można zrealizować od 22 lutego do 22 maja.

Akcja „Smakuj w Warmińskiej Aurze” przeznaczona jest dla osób dorosłych, które będą dokonywały zakupów indywidualnie (tj. nie w ramach prowadzonej działalności gospodarczej).

Przypominamy, że Aura Centrum Olsztyna respektuje wszystkie zalecenia sanitarne i dokłada najwyższych starań, by na ich jej terenie ograniczyć rozprzestrzenianie się koronawirusa, co zostało potwierdzone przyznaniem międzynarodowego certyfikatu bezpieczeństwa organizacji SAFE Shopping Centers – COVID-19 Compliant.

REGULAMIN