Wydarzenia

Sezamowe Urodziny 5.09- 5.12.2020

Świętujemy urodziny naszej siostry – Galerii Warmińskiej.  Pula nagród to ponad 100 tys. zł.!

Aura Centrum Olsztyna przyłącza się do celebrowania urodzin naszej zakupowej siostry – Galerii Warmińskiej. Świętowanie potrwa… aż do Mikołajek!

Tegoroczne urodziny Galerii Warmińskiej będą skoncentrowane na znanej już klientom Aury aplikacji zakupowej „Sezam”. Aplikacji tej używa na co dzień w naszym centrum już ponad 2,5 tys. osób!

Z okazji urodzin Galerii 5 września wszyscy, którzy robiąc zakupy w Aurze zarejestrują paragony w aplikacji Sezam dostaną w prezencie dwa razy więcej punktów! Punkty te wymienia się na nagrody natychmiastowe z katalogów nagród, których jest w obu centrach ponad 650!

W tym roku nagrodą główną w Sezamie będzie piękny, nowiutki Citroen C1, a do tego dwa wspaniałe rowery od Deręgowski Sport, kolia Swarovskiego, piękna biżuteria z salonów Jubirex i Coffret i nie lada gratka- karty podarunkowe Aury o wartości 1000 zł. Nagrody te są przeznaczone zarówno dla klientów Aury, jak i Galerii.

Co robić, by zdobyć citroena lub inne nagrody główne? Oczywiście robić zakupy z Sezamem. Auto otrzyma ta osoba, która od 5 września do 4 grudnia zarejestruje paragony na największą łączną kwotę w aplikacji Sezam. Co ważne – robić zakupy i rejestrować paragony w Sezamie można w obu galeriach, jednakże zakupy te nie będą się sumowały. O Citroena powalczą najlepsi klienci obu centrów. Każdy z rowerów trafi do klienta z innego centrum, który zdobędzie drugie miejsce w ilości zarejestrowanych zakupów w Sezamie. Kolejne nagrody to kolejne miejsca dla użytkowników aplikacji. Laureatów nagród specjalnych „Sezamowych Urodzin” wyłonimy spośród użytkowników Sezamu 5 grudnia w Aurze Centrum. Odbiór nagród nastąpi do 7 stycznia 2021. Prezenty urodzinowe to nie wszystko! Na wszystkich robiących zakupy w Sezamie czekają jeszcze nagrody natychmiastowe, wystarczy uzbierać potrzebną ilość punków i odebrać nagrody w naszych salonach!! Katalog nagród natychmiastowych można zobaczyć w aplikacji Sezam. Są to między innymi, hulajnogi, smartfony, mibandy, powerbanki, torby, plecaki, karty podarunkowe, perfumy, zestawy biżuterii i inne.

Przez cały okres zabawy nagrody główne będą wyeksponowane najpierw do połowy października w Galerii Warmińskiej, a następnie, aż do finału w Aurze Centrum. Przypominamy, że oprócz specjalnych urodzinowych prezentów użytkownicy Sezamu wygrywają także, wartościowe natychmiastowe nagrody co sprawia, że zakupy z naszą aplikacją są wyjątkowo przyjemne!

Jak widać, urodzinowy Sezam jest w tym roku hojny i bogaty, dlatego zachęcamy wszystkich do zainstalowania aplikacji Sezam z App Store lub Google Play i używanie jej podczas codziennych zakupów w Galerii lub Aurze.

Warmińska Aura #poprawsobienstój

REGULAMIN