Wydarzenia

Przełącz się na SEZAM 2.0 i odbieraj nagrody!

Już od 1 lutego przełącz się na najnowszą wersję aplikacji SEZAM 2.0! Zbieraj punkty i odbieraj nagrody! Cały proces instalacji jest banalnie prosty, wystarczy:

– Pobrać bezpłatną aplikację ze sklepu:

Google Play (https://play.google.com/store/apps/details?id=app.gloyal.nrpl)

App Store (https://apps.apple.com/pl/app/sezam-2-0/id1543798178?l=pl)

– Zarejestrować  konto. Jeśli podczas rejestracji zostanie użyty ten sam adres mailowy co w pierwszej wersji, punkty zostaną przeniesione do aplikacji Sezam 2.0. Przenoszący konto dostaną ekstra 200 punktów, a nowi użytkownicy 100 punktów na start!

– Wybrać z listy Aurę Centrum Olsztyna

– Skanować paragony i odbierać nagrody za punkty. Każda wydana złotówka to punkty (1 zł = 1pkt), pod warunkiem, że minimalna kwota paragonu wyniesie 30 zł (uwaga! Na zeskanowanie są tylko 3 dni)

 

Dotychczasowa aplikacja Sezam 1 lutego przestaje działać! Podczas skanowania paragonu wyświetli się komunikat o konieczności pobrania nowej aplikacji SEZAM 2.0.

SEZAM 2.0 to bezpłatna, autorska aplikacja, która nagradza klientów Aury Centrum za zakupy! Zebrane punkty można wymieniać na nagrody dostępne w katalogu nagród, który jest na bieżąco aktualizowany. W puli znajdują się m.in. zaproszenia na kawę, nagrody rzeczowe kosmetyki, sprzęt AGD i RTV biżuteria, dodatki czy zabawki. Każdy, niezależnie od wieku, płci czy upodobań – znajdzie coś dla siebie!

W razie pytań prosimy o kontakt z Infolinią programu Sezam 2.0 – tel. 730 707 018.

REGULAMIN SEZAM 2.0