Wydarzenia

Program lojalnościowy SEZAM

Rób zakupy z Sezamem i wygrywaj nagrody!

Zakupy w Aurze Centrum Olsztyna wchodzą na wyższy poziom. Specjalnie dla naszych klientów od 29 czerwca uruchamiamy program lojalnościowy Sezam, dzięki któremu można otrzymać moc wspaniałych nagród za robienie zakupów w naszym centrum handlowym!

Aplikację Sezam możesz pobrać bezpłatnie ze sklepu Google Play lub App Store. Zainstaluj SEZAM na swoim telefonie i zarejestruj się. Pamiętaj, aby podczas rejestracji wybrać AURA CENTRUM OLSZTYNA z listy centrów handlowych. Konto założone? To do dzieła! Rób zakupy i skanuj paragony!

Dzięki Sezamowi robiąc zakupy w Aurze skanuj paragony, których wartość to minimum 30 zł. Na zeskanowanie paragonów masz 3 dni. Co ważne jednego dnia możesz dodać wyłącznie dwa paragony wydane przez tego samego sprzedawcę. Jeden paragon można zarejestrować tylko raz. Dokładną listę produktów i usług, których nie należy skanować znajdziesz w Regulaminie.

1 zł = 1 punkt. Każda złotówka widniejącą na zeskanowanym przez ciebie paragonie zostanie przeliczona na punkty. Maksymalnie jednorazowo otrzymasz 500 punktów, w miesiącu możesz maksymalnie uzbierać 10 tys. punktów.

W zakładce aplikacji Sezam znajdziesz listę nagród, które możesz odbierać za zgromadzone punkty. O wyborze nagrody decydujesz wyłącznie Ty!