Wydarzenia

Losowanie Fiata 500 w Aura Centrum Olsztyna coraz bliżej!

Tylko do końca listopada robiąc zakupy w Aurze lub Galerii Warmińskiej można wziąć udział w loterii Grande Promocja. Główną nagrodą jest wspaniały Fiat 500 oraz dwie karty podarunkowe Aury o wartości 2000 zł każda. Kupując w Aurze, dodatkowo masz szansę na jedną z 5000 nagród natychmiastowych. Łączna pula nagród to blisko 150 tys. złotych! Spieszcie się, czasu coraz mniej!

Grande Promocja trwa w Aurze do 30 listopada do godz. 17, zaś w Galerii Warmińskiej kupon uprawniający do udziału w losowaniu nagród głównych można otrzymać do 29 listopada. Czasu zostało więc niewiele, a nagrody w Grande Promocja są naprawdę wspaniałe: główną nagrodą jest uroczy, nowiutki Fiat 500 oraz dwie nagrody pieniężne – karty podarunkowe o wartości 2 tys. zł każda, do wykorzystania w sklepach i butikach Aury. Aby otrzymać kupon uprawniający do udziału w losowaniu tych nagród należy wydać co najmniej 100 zł i zarejestrować paragon w Aurze lub Galerii Warmińskiej. Za jeden paragon otrzymamy jeden kupon. Punkt obsługi loterii w Aurze znajduje się na parterze w części restauracyjnej, a w Galerii Warmińskiej jest on zlokalizowany w atrium na parterze, w sąsiedztwie salonów Apart i Swiss.

Wszystkim uczestnikom Grande Promocja radzimy rozpoczęcie treningów biegowych – jeśli to Państwa kupon zostanie wylosowany od momentu wyczytania na scenie, właściciel paragonu będzie miał 2 minuty, by skutecznie zasygnalizować swoją obecność na losowaniu. Kolejne 5 minut to czas na dotarcie do sceny, na której prowadzone będzie losowanie nagród w Grande Promocja.

Przypominamy, że klienci Aury biorąc udział w Grande Promocja w czasie rejestrowania paragonów otrzymują kupon-zdrapkę. Zdrapki kryją informacje o nagrodach natychmiastowych. Nagrody natychmiastowe są wydawane od razu po ich wygraniu. Wśród nagród natychmiastowych są m.in. perfumy od Douglasa, szereg przydatnych jesienią i zimą akcesoriów od Aury: kubków termicznych, parasoli, ogrzewaczy do rąk, czy miękkich kocy. Można wygrać też próbki kosmetyków od Yves Rocher, Way To Beauty, Inglot oraz bony podarunkowe od najemców Aury m.in. Sushi Ko, Wojas, Wrangler, vouchery do Jean Louis David i myjni.

Łączna pula wszystkich nagród w Grande Promocja wynosi prawie 150 tys. złotych!

Grande Promocja AURA REGULAMIN