Wydarzenia

Letnie treningi

Lato to najlepszy czas, by na dobre zaprzyjaźnić się ze sportem. I to nie tylko wtedy, gdy ma się dużo wolnego czasu. W sierpniowe wtorki Aura Centrum Olsztyna zaprasza wszystkie zabiegane mamy z pociechami na bezpłatne, otwarte treningi na świeżym powietrzu!

Każda mama wie, że codzienna opieka nad dzieckiem oznacza często brak czasu dla siebie, mimo szczerych chęci, by prowadzić aktywny tryb życia. Aby ułatwić mamom trening Aura Centrum Olsztyna zaprasza w sierpniu na cztery darmowe treningi na świeżym powietrzu, w których panie będą mogły uczestniczyć wraz z dziećmi – nawet tymi najmniejszymi, w wózkach.

Spotkania poprowadzi Paweł Pszczółkowski. Paweł to olsztynianin, zawodnik i­ trener biegania w zespole Pszczółkowski Team oraz inicjator licznych spotkań edukacyjnych o tematyce zdrowego i aktywnego trybu życia.

Zapraszamy wszystkie mamy z wózkami w sierpniowe wtorki: 1.08, 8.08, 22.08 i 29.08 na godz. 11.00 (zbiórka w przed wejściem do centrum od strony Empiku). Po godzinnym treningu w Parku Centralnym Aura zaprasza wszystkie uczestniczki na świeży sok w lodziarni Grycan.
Każda z pań otrzyma także drobne upominki od sklepu Smyk.