Wydarzenia

Karta podarunkowa Aury!

Nie masz pomysłu na prezent z okazji urodzin czy świąt?

Szukasz sprawdzonego sposobu na upominek lub nie znasz dobrze obdarowywanej osoby?

Dla wszystkich, którzy cenią nietuzinkowe i dopasowane do siebie rozwiązania, przygotowaliśmy produkt – Kartę Podarunkową Aury Centrum.

Karty Podarunkowe Aury Centrum opiewają na kwotę 50 zł i są honorowane w większości salonów. Pełna lista sklepów honorujących Karty dostępna jest poniżej.

Osoby zainteresowane zakupem Kart zapraszamy do Biura Administracji na poziomie IV w godzinach 9:00- 17:00.

Dla firm i instytucji oraz klientów, którzy nie mogą osobiście zamówić pracownikom czy bliskim Kart Podarunkowych, mamy w swojej ofercie 👉sprzedaż Kart przez internet. Aby kupić karty podarunkowe on-line wystarczy wypełnić 👉formularz online.

W treści formularza należy podać swoje dane (imię, nazwisko lub nazwę firmy, czy instytucji), adres do wysyłki Kart bądź adres siedziby firmy jeśli karty kupowane są na firmę,  i ilość Kart, jaką chcemy kupić. W przypadku firm trzeba też w treści wiadomości podać NIP. W odpowiedzi otrzymacie Państwo notę księgową, po mailowym potwierdzeniu przez Kupującego dokonania płatności oraz jej zaksięgowaniu, karty będą czekały na odbiór w biurze Administracji Aury na poziomie IV.

W przypadku braku możliwości  odbioru osobistego, istnieje możliwość wysłania Kart Podarunkowych listem poleconym priorytetowym na wskazany adres.

 

👉KLIKNIJ I ZAMÓW ONLINE KARTY PODARUNKOWE👈