Wydarzenia

Escape Room

Aura Centrum Olsztyna zaprasza do zabawy Escape Room

Jaką tajemnicę skrywa Aura?

Miłośnicy kryminałów, łamigłówek, wielbiciele strachu i zagadkowych historii – przybywajcie! W Aurze zbudujemy dla was dwa escape roomy, po wizycie w których długo nie będziecie mogli dojść do siebie!

Od 22 do 28 października Aura Centrum Olsztyna zaoferuje swoim klientom niesamowitą rozrywkę – dwa wyjątkowe escape roomy. Pierwszym będzie na pozór elegancki i stylowy gabinet Sherlocka Holmesa – niestety sławny detektyw zniknął, a zostawił po sobie nierozwiązaną zagadkę. Ci, którzy złamią do niej klucz będą mogli otworzyć sejf. Jeśli tego nie zrobią w 20 minut… – nie będziemy uprzedzać, zobaczycie sami!

Drugi escape room – to domek Baby Jagi. Zadaniem śmiałków będzie wykradnięcie przepisu na piernik. Jeśli nie zrobią tego w 20 minut spotkanie z czarownicą murowane…

Co zrobić, by przeżyć przygody w escape roomach? To proste – trzeba zrobić w Aura Centrum zakupy za co najmniej 50 zł i zgłosić chęć uczestnictwa w zabawie (miejsce na II piętrze będzie oznaczone strzałkami). Co ważne – jednego dnia można wziąć udział w zabawie tylko raz. Do skorzystania z Escape Roomów uprawniają paragony za zakupy dokonane wyłącznie w dniach 22-28 października.

Do obu escape roomów na raz będzie mogło wejść od 2 do 5 osób. Dzieci i niepełnoletni będą mogli uczestniczyć w zabawie tylko pod opieką dorosłych (nawet przy realizowaniu scenariusza dla dzieci).

O tym, że ta zabawa jest tylko dla twardzieli niech świadczy to, że każdy escape room będzie monitorowany i jeśli organizatorzy uznają, że zachodzi taka potrzeba (bo np. ktoś się źle zachowuje lub za bardzo boi) może w każdej chwili przerwać rozwiązywanie zagadek. W escape roomach nie będzie można posługiwać się telefonem komórkowym, nie będzie można robić tam zdjęć, czy nagrań. Każda ekipa śmiałków dostanie krótkofalówkę i jeśli zechce przerwać zabawę (to żaden wstyd!) będzie mogła za jej pomocą o to poprosić.

Osoby cierpiące na schorzenia serca, czy kobiety w ciąży powinny przed rozpoczęciem zabawy zgłosić to organizatorom.

Szczegóły udziału w zabawie znajdziecie w Regulaminie dostępnym w biurze Administracji oraz w Punkcie Obsługi Escape Room w dniach 22-28.10. w godzinach 12:00-20:00.