Wydarzenia

Black Friday

Aura zaprasza na Black Friday

Aura Centrum Olsztyna zaprasza na Black Friday … przez cały tydzień! Niektóre sklepy i butiki okazji Czarnego Piątku wprowadzają rabaty znacznie wcześniej niż 29.11.!

Black Friday, czy jak kto woli – Czarny Piątek, to okazja do zrobienia wyjątkowo korzystnych cenowo zakupów jeszcze przed rozpoczęciem wyprzedaży. w tym, roku Black Friday wypada 29 listopada, ale wiele sklepów i butików w Aurze zaprasza na promocje na kilka dni przed tym terminem. W salonie Gatta promocja rozpocznie się już 22 listopada i potrwa do 30 listopada, a przecena wyniesie 30 proc., w Triumph stałe klientki, które otrzymują smsy od tej marki kupią wybrane produkty z rabatami już od 25 listopada, dzień później w punkcie Yves Rocher także zaczną obowiązywać rabaty, które sięgną 50 proc. i więcej (w zależności od tego co i ile kupimy).

Najwięcej sklepów i salonów wprowadza promocje 29 i 30 listopada, a obniżki będą sięgały od kilkunastu do nawet 70 proc.! Przecen na poziomie 30 proc. można szukać w Reporter Young, Big Star i salonie Solar. Obniżki sięgające 50 proc. na Black Friday wprowadzają m.in. Tally Weijl, Vistula, Wólczanka i Bytom, Molton, drugą rzecz o połowę taniej kupimy w Grey Wolf, czy Martes Sport.

Najwyższe rabaty, bo sięgające 70 proc. zaproponują swoim klientom Klimaty.

Ponieważ to sklepy decydują o wysokości udzielanych rabatów i wybierają modele objęte promocją okazji Czarnego Piątku, najlepiej bezpośrednio u sprzedawców dopytywać o szczegóły dotyczące Black Friday.