Wydarzenia

Aura z certyfikatem bezpieczeństwa COVID-19

Aura Centrum Olsztyna otrzymała międzynarodowy certyfikat bezpieczeństwa COVID-19 Compliant. Certyfikat ten zaświadcza, że centrum zachowuje najwyższe wymogi sanitarne i wdrożyło szereg rozwiązań służących minimalizowaniu zakażenia koronawirusem.

Certyfikat przyznała Aurze niezależna instytucja międzynarodowa – SAFE Shopping Centers. Wspiera ona centra handlowe na całym świecie w zakresie bezpieczeństwa i doradztwa kryzysowego. Ściśle współpracuje m.in. z Nordycką Radą Centrów Handlowych (Nordic Council of Shopping Centers) i Polską Radą Centrów Handlowych. Wydawany przez nią Certyfikat Zgodności COVID-19 jest gwarancją przestrzegania przez galerię handlową najwyższych standardów bezpieczeństwa w czasie pandemii.

„Bezpieczeństwo epidemiczne jest kluczowe, nie szczędzimy sił i środków by nasi pracownicy i klienci byli bezpieczni” – mówi Natalia Tur Regional Marketing Manager Galerii Warmińskiej i Aury Centrum. W Aurze wprowadzono szereg rozwiązań służących poprawie bezpieczeństwa: zamontowano bezdotykowe podajniki z płynem dezynfekującym przy wszystkich wejściach do centrum, strefie foodcourt i toaletach, służby porządkowe utrzymują wzmożone sprzątanie i dezynfekcję wszystkich stref, obiekt jest regularnie wietrzony a toalety ozonowane.

Dodatkowo Na pasażach zostały umieszczone specjalne komunikaty oraz infografiki przypominające m.in. o zachowaniu dystansu społecznego, zakrywaniu ust i nosa czy dezynfekcji.

Prosimy, by odwiedzający Aurę stosowali się do zaleceń sanitarnych – dezynfekowali ręce, nosili maseczki i zachowywali bezpieczny dystans. Prosimy o stosowanie się do wskazówek i uwag pracowników sklepów i ochrony obiektu.