21 maja 2018

Douglas – oferta na Dzień Mamy

Pięknego Dnia Matki! Spraw, by ten dzień był wyjątkowy. Skorzystaj z promocji Douglas:

  • Przy zakupie dwóch dowolnych produktów marki Douglas trzeci otrzymasz nawet za 1 gr.
  • Wybierz najpiękniejsze kosmetyki dla Mamy np. zestawy makijażowe Dior lub Lancome w cenie 159 zł lub produkty do pielęgnacji twarzy Yoskine od 39 zł.

Podaruj Mamie prezent o jakim marzy!

 

Zapraszamy do Aura Centrum Olsztyna

Dzień Mamy w AB Foto

KOCHAMY MAMY!

26 maja wszystkie Mamy otrzymają 20% rabatu na wydruk zdjęć (od formatu 10×15 cm do panoramy 20×100 cm), w tym zdjęć do dokumentów, zakup ramek i albumów w salonie AB FOTO.

Zapraszamy do salonu AB Foto w Aura Centrum Olsztyna!

Dzień Matki w salonie Inglot

Piękny makijaż i wspólnie spędzony czas będą idealnym prezentem z okazji Dnia Matki. Wybierz dogodną godzinę na spotkanie z Mamą w salonie Inglot.

Zaproszenia w cenie 20 zł do nabycia stacjonarnie salonie Inglot w Aura Centrum Olsztyna.

Niech ten czas będzie dla Was wyjątkowy.

19 maja 2018

Nowa kolekcja w salonie Vistula – Polish Football Team

Vistula jako partner PZPN, po raz kolejny zadba o formalny strój Reprezentacji Polski. Tym razem marka towarzyszyć będzie piłkarzom podczas Mistrzostw Świata 2018 w Rosji. W ramach tej współpracy uszyte zostały trzyczęściowe garnitury na miarę, w których Polska Reprezentacja pojedzie na tegoroczne Mistrzostwa Świata.

Garnitury są dostępne w sprzedaży w salonie Vistula w Aura Centrum Olsztyna!

Zestawy ubrań dla piłkarzy, trenera oraz całego sztabu PZPN, zostały wykonane z wysokiej jakości wełny antybakteryjnej z wykończeniem nano, która blokuje wchłanianie wody oraz innych płynów. Zaproponowana kolorystyka to odcień ciemnego granatu i połączenie delikatnej, białej kraty na materiale. Krój marynarek nawiązuje do nowoczesnego wzornictwa, które doskonale widać w taliowanych sylwetkach z klapami w szpic. Jednorzędowa kamizelka, biała koszula i wąskie spodnie w kant, podkreślają elegancki charakter całości. Ponadto dopełnieniem stylizacji są: jedwabna, biała poszetka, skórzane brązowe buty i pasek w tym samym odcieniu. W zestawie nie mogło zabraknąć motywu nawiązującego do naszych barw narodowych –  granatowe krawaty w białe i czerwone paski, stały się nieodłącznym elementem formalnego stylu piłkarzy.