01
Praca

Asystentka sprzedaży w salonie odzieżowym

.  Pełny etat

Typ umowy:  Umowa o pracę

Poszukujemy asystentki sprzedaży do salonu z odzieżą damską MOLTON Styl Sp.z o.o w Aura Centrum.

Opis stanowiska:

. zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta

. utrzymywanie standardów i procedur wewnętrznych sieci

. dbałość o porządek i czystość w salonie

. budowanie długotrwałych relacji z klientem

Wymagania:

. doświadczenie na stanowisku sprzedawcy(mile widziane   doświadczenie w sieciach handlowych z branży odzieżowej)

. doświadczenie w obsłudze klienta

. entuzjazm,uczciwość i umiejętność współpracy w zespole

. optymizm,komunikatywność i kreatywność

. wysoka kultura osobista

Oferujemy:

. pracę wmiłym i uśmiechniętym zespole

. stabilne  zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

. pracę w pełnym wymiarze godzin

. elastyczny grafik

CV wraz ze zdjęciem prosimy przesyłać na nasz adres mailowy aura.olsztyn@molton.pl  lub składać osobiście w salonie.

Skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Prosimy o dopisanie klauzuli:Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych;tekst jednolity:Dz. U. Z 2014r.poz.1182 ze zm.