19 stycznia 2018

Aura Blogerów – poznaj autorkę bloga Żurnalistka

Aura Blogerów to nowy cykl wydarzeń, który powstał przy współpracy Aury Centrum Olsztyna i MADE IN. Warmia & Mazury.

Na łamach najbliższych wydań magazynu poznacie sylwetki znanych blogerów z Warmii i Mazur oraz będziecie mieli szansę spotkać ich osobiście.

Wśród nich są podróżnicy opisujący swoje wyprawy, fascynaci kuchni regionalnej i ich przepisy, testerzy kosmetyków, promotorzy życia blisko natury, recenzenci nowych technologii, muzyki, książek czy młode mamy opisujące swoje doświadczenia z pociechami.

Najbliższe spotkanie z autorami bloga ŻURNALISTKA 20 stycznia o godz. 16:00 w Aurze Centrum Olsztyna.

ŻURNALISTKA o sobie: Rozsiądź się wygodnie i zgłębiaj ze mną zakamarki świata urody. Zapoznam Cię z meandrami pielęgnacji, makijażu i naturalnych kosmetyków. Dodam też nieco własnej wizji świata i swoich pasji. Podzielę się doświadczeniami związanymi z blogowaniem i dorzucę kilka porad pomagających w rozwoju bloga. Ale spokojnie, nie zapomnę o urodzie, od której zaczęła się moja przygoda z blogowaniem. Bo jak powiedział Karl Kraus „kosmetyka to nauka o kosmosie kobiety”.

17 stycznia 2018

Promocja z okazji ponownego otwarcia

Nowy Empik jest zlokalizowany na poziomie 0 przy głównym wejściu do Aura Centrum.

Jest większy od poprzedniej odsłony salonu  – na powierzchni ok 650 metrów kwadratowych znajdziemy szeroki wybór produktów kultury i rozrywki oraz takich, które pomagają rozwijać pasje i zainteresowania – od książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, poprzez artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze, zabawki edukacyjne po gry planszowe i puzzle. To także miejsce, w którym można kupić bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne.

Z okazji otwarcia, klienci nowego Empiku będą mogli skorzystać w dniach:  17 – 21 stycznia z 20% rabatu na pełną ofertę książkową, muzyczną i filmową.

13 stycznia 2018

Dodatkowe rabaty w ramach wyprzedaży do -70% w salonie VISTULA

Wyprzedaż do -70% w salonie VISTULA!

Tylko do 15.01 dodatkowe rabaty od przeceny: 20% na drugą i 30% na trzecią sztukę.

Garnitury od 499,99 zł; kurtki od 199,99 zł.

Szczegóły w salonie. Zapraszamy!

10 stycznia 2018

SALE! Rabaty do -70%!

Wyprzedaż kolekcji Jesień-Zima 17/18 –rabaty nawet do  -70%.

O szczegóły akcji i regulamin pytaj w sklepie.