21 stycznia 2018

Zmysłowa noc z Greyem

Kina Helios zapraszają na niepowtarzalną „ZMYSŁOWĄ NOC Z GREYEM”. Będzie to wyjątkowy pokaz wszystkich trzech części filmu z premierowym „NOWE OBLICZE GREYA”!

9 lutego, tuż przed Walentynkami kina Helios zapraszają na „ZMYSŁOWĄ NOC Z GREYEM”. Będzie to jedyny, wyjątkowy pokaz trzech części ekranizacji światowego bestselleru – trylogii autorstwa E.L. James. Noc rozpoczniemy „powitalnym drinkiem”*, a potem zagramy kolejno filmy: „PIĘĆDZIESIĄT TWARZY GREYA”, „CIEMNIEJSZA STRONA GREYA” i na koniec premierowo „NOWE OBLICZE GREYA”.

* Przed rozpoczęciem imprezy na terenie Kina wydawany będzie „powitalny drink” w postaci lampki wina musującego dla Widzów, którzy ukończyli 18.rok życia, i napoju bezalkoholowego dla osób niepełnoletnich. Pracownicy Kina mają prawo żądać okazania odpowiedniego dokumentu tożsamości potwierdzającego wiek Widza przy wydawaniu „powitalnego drinka”. 

Start: 09.02.2018 r. godz. 23.00

Zagramy:

  • Pięćdziesiąt twarzy Greya
  • Ciemniejsza strona Greya
  • Nowe oblicze Greya (Premiera!)

Do każdego biletu w kasie kina dołączony będzie kupon uprawniający do jednorazowej dolewki napoju w kubku (Pepsi, Mirinda, 7up, Ice Tea), sprzedawanego w barze kina Helios. Kupon ważny tylko w czasie maratonu.

19 stycznia 2018

Aura Blogerów – poznaj autorkę bloga Żurnalistka

Aura Blogerów to nowy cykl wydarzeń, który powstał przy współpracy Aury Centrum Olsztyna i MADE IN. Warmia & Mazury.

Na łamach najbliższych wydań magazynu poznacie sylwetki znanych blogerów z Warmii i Mazur oraz będziecie mieli szansę spotkać ich osobiście.

Wśród nich są podróżnicy opisujący swoje wyprawy, fascynaci kuchni regionalnej i ich przepisy, testerzy kosmetyków, promotorzy życia blisko natury, recenzenci nowych technologii, muzyki, książek czy młode mamy opisujące swoje doświadczenia z pociechami.

Najbliższe spotkanie z autorami bloga ŻURNALISTKA 20 stycznia o godz. 16:00 w Aurze Centrum Olsztyna.

ŻURNALISTKA o sobie: Rozsiądź się wygodnie i zgłębiaj ze mną zakamarki świata urody. Zapoznam Cię z meandrami pielęgnacji, makijażu i naturalnych kosmetyków. Dodam też nieco własnej wizji świata i swoich pasji. Podzielę się doświadczeniami związanymi z blogowaniem i dorzucę kilka porad pomagających w rozwoju bloga. Ale spokojnie, nie zapomnę o urodzie, od której zaczęła się moja przygoda z blogowaniem. Bo jak powiedział Karl Kraus „kosmetyka to nauka o kosmosie kobiety”.

17 stycznia 2018

Promocja z okazji ponownego otwarcia

Nowy Empik jest zlokalizowany na poziomie 0 przy głównym wejściu do Aura Centrum.

Jest większy od poprzedniej odsłony salonu  – na powierzchni ok 650 metrów kwadratowych znajdziemy szeroki wybór produktów kultury i rozrywki oraz takich, które pomagają rozwijać pasje i zainteresowania – od książek, płyt z muzyką, filmów, gier multimedialnych, czasopism, poprzez artykuły artystyczno-kreatywne i papiernicze, zabawki edukacyjne po gry planszowe i puzzle. To także miejsce, w którym można kupić bilety na różnorodne wydarzenia kulturalne.

Z okazji otwarcia, klienci nowego Empiku będą mogli skorzystać w dniach:  17 – 21 stycznia z 20% rabatu na pełną ofertę książkową, muzyczną i filmową.

13 stycznia 2018

Dodatkowe rabaty w ramach wyprzedaży do -70% w salonie VISTULA

Wyprzedaż do -70% w salonie VISTULA!

Tylko do 15.01 dodatkowe rabaty od przeceny: 20% na drugą i 30% na trzecią sztukę.

Garnitury od 499,99 zł; kurtki od 199,99 zł.

Szczegóły w salonie. Zapraszamy!