21 września 2018

Back to 90’s Big Star

Wyczekiwana kolekcja BIG STAR U.S. Legend przywołująca lata 90. już w sprzedaży!

Zatop się w świecie klasycznych jeansów z grubego denimu, dużych logotypów i sportowych fasonów. Kultowa dekada wróciła!

Zapraszamy do salonu BIG STAR i do zamawiania na https://bigstar.pl z bezpłatnym odbiorem w salonie.

20 września 2018

Pretty One – Nowa Kolekcja

Już jest! Nowa Kolekcja Jesień-Zima 2018/19!

Najnowsza Kampania marki Pretty One to kwintesencja jednej z najważniejszych życiowych relacji jaką jest więź pomiędzy matką i córką.
„You Are The Only One“ to hasło przewodnie w myśl, którego zaprojektowano kolekcję dla kobiet w każdym wieku i o każdym przekroju osobowości. Projektanci udowadniają, że w ubraniach Pretty One poczuje się wyjątkowo zarówna 18 letnia Natalia jak i jej piękna i opiekuńcza mama Ewa. Szalona Daria jest ledwo po 40-tce i wygląda olśniewająco konkurując pozytywną i żywiołową energią ze swoją mamą Tamarą, zwolenniczką zdrowego trybu życia, który w jesieni jej wieku nadał jej figurę nastolatki. Kobieta o najpiękniejszym uśmiechu – Lidia jest matką cudownie ciepłej Kasi, która zachwyca nas swoimi kształtami dojrzałej trzydziestolatki, o skromności i ideałach tak rzadkich we współczesnym świecie.
Dla takich kobiet chce projektować Pretty One. Otwartych, odważnych, pięknych w swej naturalności. Znających swoją wartość, bez względu na rozmiar, wzrost czy wiek. Uśmiechających się do życia i poszukujących w nim nowych wrażeń i wyzwań bez zbędnej próżności w hołdzie naturalnej urodzie.

więcej na: www.prettyone.pl

19 września 2018

-50% na drugą książkę Empik

Jeans -20% Reporter Young

Rabat -20% przy zakupie indeksów wykonanych z Jeansu z kolekcji  JESIEŃ / ZIMA 2018. 
O szczegóły akcji i regulamin pytaj w sklepie.

Promocja obowiązuje od 18 do 27 września