II Sztafetowy Bieg Kobiet

Z największą przyjemnością Aura zaprasza na II Sztafetowy Bieg Kobiet, który odbędzie się 10 marca o godz. 12:00 w Parku Centralnym:

 

W tych zawodach liczy się:

*dobra kondycja

*pomysłowość w ubiorze

*gracja poruszania się

 

Program wydarzenia:

Niedziela 10.03.2019

09:00 – 11:00 praca Biura Zawodów (odbiór pakietów startowych, ewentualnie – zapisy na bieg)
11:30 – 11:35 obowiązkowa odprawa Kapitanów Drużyn
11:45 – 11:55 wspólna rozgrzewka
12:00              start biegu 4×1,5 km
12:00 – 13:00 współzawodnictwo sportowe sztafet
13:00 – 13:10 runda honorowa dla wszystkich zawodniczek, zakończona wręczeniem pamiątkowych medali
13:30 – 13:45 ogłoszenie wyników i dekoracja w poszczególnych kategoriach
13:45 – 14:00 losowanie nagród wśród wszystkich Uczestniczek biegu
14:00 – 14:15 zakończenie imprezy

Zapisy na: https://superczas.pl/sztafety#main

Więcej informacji w Regulaminie oraz pod adresem www.facebook.com/Sztafetowy-Bieg-Kobiet-372474823215638/

 

Zapraszamy!

Organizatorem II Sztafetowego Biegu Kobiet jest:

 

Spotkanie z WWF Polska

Fundacja WWF powstała w 1961 i działa na całym świecie na rzecz ochrony zagrożonych gatunków.

Codziennie dbamy o to, aby świat, który odziedziczą po nas nasze dzieci był także domem dla rysia, niedźwiedzia i wilka oraz wszystkich pozostałych gatunków, które wymagają ochrony. WWF widzi i docenia znaczącą rolę konsumentów. Codzienne wybory każdego z nas mają ogromny wpływ na środowisko i kondycję naszej planety.

Przyjdź i dowiedz się co możesz zrobić, aby pomóc. Odwiedź nasze stanowisko w Aura Centrum w dniach: 28.01-02.02.2019r.

Stoisko organizacji WWF znajdziecie na parterze przed salonem Empik.

Zapraszamy serdecznie!!

Fotorelacja z wydarzenia WOŚP. Zobaczcie co się u nas działo!

Aura zagra z WOŚP

Aura zagra z WOŚP już 12 stycznia od godz. 13:00.

 

AURA program WOŚP 12.01.2019.

 

13:00 – Uroczyste rozpoczęcie 27 Finału WOŚP

13:10 – Chór Cantabile pod dyrekcją Agaty Wilińskiej

13:40 – Cellofuny, występ Orkiestry Wiolonczelowej prowadzonej przez Pawła Panasiuka

14:10 – Studio Rytm, Magdalena Faszcza – pokaz taneczno-wokalny

14:40 – Pantomima – Teatr SzKoT z przedstawieniem „Zakochany Mim” w wykonaniu uczniów z SOSW dla Dzieci Niesłyszących oraz przedstawienie „Gracze” w wykonaniu Mimów Polskiego Związku Głuchych Oddział Warmińsko-Mazurski

15:10 – Szkoła Muzyczna Yamaha – występy dzieci i młodzieży grających na różnych instrumentach

15:40 – Zumba Kids pod kierownictwem Beaty Rosińskiej

16:00 – Olsztyn Brass Quintet PSM Janusz Ciepliński – kwintet instrumentów dętych blaszanych

16:30 – Studio Tańca Wrzuć na Luz – pokaz taneczny

17:00 – Studio Wokalne Tatiany Krakowskiej – występ wokalny

17:30 – Djembe Kings – występ bębniarzy którzy poprowadzą widzów przed wejście główne do Aury gdzie odpalimy symboliczne światełko do nieba za pomocą fontanny zimnych ogni.

 

Imprezy towarzyszące:

Michelin – chodząca maskotka

Teatr Lalek – ścianki do robienia zdjęć, Śnieżynki

Zapraszamy, grajcie z nami w największej orkiestrze świata!

FOTORELACJA Z WYDARZENIA