Aura Lokalnie

Dobra Aura na pomaganie!

Od 15 do 21 maja br. nasi klienci mogli podziwiać niezwykłą wystawę „Łączy nas walka” — fotografie znanych sportowców z naszego regionu z podopiecznymi Fundacji „Przyszłość dla Dzieci”. Do tej pory zdjęcia były dostępne tylko dla tych, którzy bawili się na Balu Sportowca. Dzięki naszej ekspozycji obejrzało je dużo szersze grono odbiorców.

W sobotę, 20 maja umówiliśmy się na spotkanie z bohaterem jednej z fotografii Przemysławem Opalach, bokserem, mistrzem świata wagi super średniej, mieszkającym w Olsztynie. Od godz. 12:00 fani mogli przysłuchać się rozmowie Przemka z reporterem Gazety Olsztyńskiej, a także porozmawiać osobiście ze sportowcem. W czasie tego spotkania Aurę odwiedziła także Wiktoria Luma, dziewczynka, z którą Przemek wystąpił na fotografii. To było wyjątkowo wzruszające spotkanie.

Aura zapraszała także do wzięcia udziału w kampanii, którą zainicjował Przemek – Kilometry Dobra. Jest to akcja w której wszystkie zebrane środki zamieniane są na monety jednozłotowe, które z kolei układane są przez wolontariuszy w 1 metrowe pasy, tworzące rzeczone kilometry. Aura wsparła Fundację „Przyszłość dla Dzieci” w kampanii Kilometry Dobra kwotą 5 000 złotych.