Aura Kobiet

Psychologiczna aura kobiet

Turbodoładowanie, czyli „oby mi się chciało, tak bardzo, jak mi się nie chce”

Zastanawiasz się, czy jest sens w tym co robisz? Coraz więcej czasu poświęcasz na codzienne czynności a działasz coraz mniej efektywnie. Patrząc na okoliczności czujesz, że niewiele zależy od Ciebie samej. Jeżeli przynajmniej na jedno z tych stwierdzeń odpowiedziałaś twierdząco, to ten warsztat jest właśnie dla Ciebie!

Już 27 czerwca zapraszamy na bezpłatne szkolenie, które poprowadzi Bożena Ciechanowska – trenerka biznesu/coach.

Zakres warsztatów:

  • Definicja motywacji
  • Źródła motywacji
  • Systemy motywacyjne
  • 4 główne blokady motywacji
  • Potrzeba zmiany – spostrzegania, nastawienia, punktu koncentracji i myślenia

Przyjdź do nas jeśli potrzebujesz weryfikacji swojego punktu widzenia, zastrzyku nowej energii i wiatru w żagle, który na nowo obudzi w Tobie zapał i chęci do działania.

Aby otrzymać zaproszenie wejdź na stronę www.aurakobiet.pl i napisz nam co Cię najbardziej motywuje i dlaczego?

Podsumowanie

Psychologiczna Aura Kobiet już za nami! W minioną sobotę, 27 czerwca kilkanaście pań zapoznawało się z tajnikami motywacji. Było trochę teoretycznie i trochę praktycznie, ale cel przyświecał nam jeden – naładować Wasze akumulatory i dać pęd do działania! Mamy ogromną nadzieję, że nam się to udało.

A jeśli tak, to z całą pewnością była to zasługa prowadzącej, wnikliwej i rozumiejącej wszystkich Bożeny Ciechanowskiej – trenerki biznesu, która jak niewiele osób potrafi rozpoznać ludzkie potrzeby. Do działania zagrzewał nas też Paweł Czepan z Adrenaline, który omawiał motywację w sporcie posiłkując się przykładami znanych sportowców i ich sposobów radzenia sobie z porażkami. Jeśli mowa o dodawaniu energii to nie mogłoby zabraknąć kofeiny, której w dużych ilościach dostarczyła nam wyśmienita kawa serwowana przez Tchibo. Pomocami naukowy służył również Empik, który na warsztaty udostępnił książki poświęcone tematyce motywacji. Po raz kolejny dziękujemy również Kinu Helios, które i tym razem nagrodziło wszystkie uczestniczki wejściówkami na seans Kina Kobiet. Potem były nagrody – karty rabatowe, gadżety, książki i jeszcze więcej biletów do kina.

Mamy nadzieję, że teraz uczestniczki warsztatów mogą powiedzieć „już teraz mi się chce, tak jak mi się dotąd nie chciało!”.

Do zobaczenia 1 sierpnia, wtedy przyjdzie czas na fotografię!

Zobacz fotorelację