Aura Kobiet

Modowa aura kobiet

Modowa Aura Kobiet…

… czyli wizerunkowe triki, które sprawią, że świat będzie Twój! Aura Centrum zaprasza na warsztaty pełne bezcennych wskazówek w co się ubierać, aby stanąć w zasięgu własnych marzeń i celów! Podczas czterogodzinnej wyprawy w świat bluzek, spodni, spódniczek i dodatków najmodniejszych w sezonie wiosna/lato 2015, poznasz magiczną moc kolorów, szafa się stanie się Twoim sprzymierzeńcem a ubrania wizerunkowym wsparciem technicznym! Nasza stylistka ujawni Ci „magiczny kod” do modowego sukcesu – strojów idealnie dobranych do sylwetki i dopasowanych do okoliczności.

Gwarantujemy dobrą zabawę, bo to spotkanie pełne humoru i zaskakująco prostych rozwiązań! Ten radosny warsztat, który da Ci energetycznego „kopniaka”, odbędzie się już 25 kwietnia br.

Zakres warsztatów:

  • Komunikacja wyglądem? Jak to możliwe?
  • Zaskakujące tajemnice kobiecej sylwetki.
  • Ubrania akcesoria, makijaż i gesty – zasady, które pokochasz i które ułatwią Ci życie. Konkretne propozycje na które powinnaś zwrócić uwagę.
  • Magia kolorów (przy okazji porozmawiamy o tych najbardziej twarzowych dla Ciebie odcieniach).
  • Złota recepta na awaryjne sytuacje.
  • Konsultacje modowe.

Jeśli lubisz dbać o siebie, pasjonujesz się modą lub po prostu masz swoje własne dylematy ubraniowe – to spotkanie jest właśnie dla Ciebie! Aby otrzymać zaproszenie na nasze warsztaty – napisz jaka jest Twoja ulubiona część garderoby i dlaczego?

Dołącz do nas i weź sprawy w swoje ręce – wyglądaj i czuj się wspaniale!

Podsumowanie

W minioną sobotę, 25 kwietnia, w Aurze Centrum Olsztyna odbyły się drugie kobiece warsztaty z cyklu „Aura Kobiet”. Było modowo, energicznie i przebojowo a wszystko to pod przewodnictwem Leny Kamińskiej – stylistki i trenerki wizerunku.

W miłej atmosferze, przy kawie i ciastku – Panie rozmawiały o ciuchach, typach sylwetek i modowych trendach. Prowadząca z pasją przedstawiała między innymi takie kluczowe zasady ubioru jak sposoby łączenia wzorów, form i kolorów. Zdradziła także kilka trików, dzięki którym swoim strojem możemy oczarować każdego mężczyznę. Pozytywna energia szybko udzieliła się wszystkim zaproszonym Paniom, które z entuzjazmem zadawały pytania i aktywnie uczestniczyły w warsztatach. Dzięki uprzejmości takich butików jak KappAhl, Lara Fabio, By O La La i Entra, które wypożyczyły nam ubiory ze swoich wiosenno-letnich kolekcji – Panie zapoznały się z najnowszymi trendami w modzie. Po warsztatach przyszedł czas na nagrody – karty rabatowe, prezenty i bilety przekazane nam przez Kino Helios oraz pamiątkowe zdjęcia.

Bez wątpienia tego dnia rządziła Kobiecość!
A w czerwcu… czas na turbodoładowanie! Ale o tym wkrótce…

Zobacz fotorelację