Aura Kobiet

Makijażowa aura kobiet

Kobieca Akademia Makijażu

Czerwona szminka dodaje charakteru i stylu, podkręcone rzęsy są pełne uroku i przyciągają uwagę. Dla jednych makijaż to stały element porannej toalety, dla innych wciąż czarna magia i ograniczanie się wyłącznie do kremu nawilżającego. Makijaż pomaga nam wyeksponować urodę, podkreślić jej subtelność, a także zamaskować niedoskonałości cery.

Już 31 stycznia zapraszamy na profesjonalne warsztaty makijażu, które poprowadzą doświadczone wizażystki Perfumerii Douglas

Zakres warsztatów:

  • Szkoła Makijażu krok po kroku
  • Podstawowe zasady makijażu dziennego, wieczorowego oraz biznesowego
  • Triki makijażowe
  • Czy mniej znaczy lepiej?
  • Jak dobrać idealny podkład?
  • Prezentacja kosmetyków znanych marek
  • Konsultacje kosmetyczne

Jeśli lubisz dbać o siebie, pasjonujesz się wizażem, albo dopiero chciałabyś zacząć swoją przygodę z make-up’em – te warsztaty są właśnie dla Ciebie! Aby otrzymać zaproszenie na nasze warsztaty – napisz jaki rodzaj makijażu jest Ci najbliższy i dlaczego?

Nie zwlekaj i już dziś dołącz do naszej elitarnej grupy przebojowych kobiet!

Podsumowanie

W minioną sobotę, 31 stycznia, w Aurze Centrum Olsztyna odbyły się pierwsze warsztaty dla pań z cyklu „Aura Kobiet”. Tematem przewodnim spotkania był makijaż.

Pytanie, która z pań nie chce wyglądać pięknie jest raczej zbędne. Każda jednak, oprócz ładnego ubioru, chce mieć także perfekcyjny makijaż. Z pomocą ruszyła Aura, która zorganizowała bezpłatne spotkanie pt. „Makijażowa Aura Kobiet”.

Przez 3 godziny, pod czujnym okiem profesjonalnych wizażystek Perfumerii Douglas, uczestniczki warsztatów miały okazję samodzielnie wykonać makijaż zarówno dziennym, jak i wieczorowy. Panie uczyły się m.in. jak właściwie dobierać i aplikować kosmetyki aby makijaż był trwały i naturalnie wyglądał. Nie zabrakło również indywidualnych porad i wskazówek dotyczących różnych rodzajów i technik makijażu.

Po takim spotkaniu z pewnością żadna z pań nie będzie miała problemów ze zrobieniem perfekcyjnej kreski, czy doborem odpowiedniego podkładu.

Na uczestniczki, oprócz solidnej porcji makijażowego kunsztu i dobrej zabawy, czekały również nagrody – kosmetyki, biżuteria, bony zakupowe do Perfumerii Douglas i bilety do kina.

Partnerem akcji była perfumeria Douglas i kino Helios.

Już w kwietniu zapraszamy na kolejne warsztaty – tym razem o tematyce modowej.

Zobacz fotorelację