Aura Kobiet

Kulinarna aura kobiet

KULINARNA AURA KOBIET, czyli… sałatkowy zawrót głowy

W sobotę, 10 października , rzucimy się w wir gotowania. Kulinarna Aura Kobiet, bo pod takim hasłem odbędzie się najbliższe spotkanie, poprowadzi Sylwia Malinowska – pochodząca z okolic Olsztyna uczestniczka programu MasterChef, a na co dzień… Klientka Aury. Mówi się, że nic tak nie poprawia humoru, jak dobre jedzenie. Wszystkie Panie, które są podobnego zdania Aura Centrum zaprasza na warsztaty kulinarne. Będzie bardzo smacznie, zdrowo i kolorowo. Śliwki, pieczone buraki, miód, świeże zioła – to tylko kilka składników, z których wyczarujemy niesamowite sałatki – zachęca Sylwia Malinowska.

Zakres warsztatów:

  • Kulinarne ABC – czyli jak zostać profesjonalną panią własnej kuchni.
  • Co z czym łączyć, aby było smacznie, zdrowo i szybko.
  • „Must haves” każdej kuchni.
  • 100 kulinarnych pytań i odpowiedzi.
  • Wspólna degustacja przyrządzonych potraw.

Jeśli chcesz smacznie spędzić dzień, a także rozwinąć swoje kulinarne zainteresowania – te warsztaty są właśnie dla Ciebie!

Aby otrzymać zaproszenie wejdź na stronę www.aurakobiet.pl i napisz nam, jaka jest Twoja ulubiona sałatka i dlaczego?

Podsumowanie:

Sobota, 10 października godzina 10.00. 13 pań uzbrojonych w noże rozpoczyna jesienną operację pod kryptonimem „sałatka”. Dowodzi im Sylwia Malinowska – master chef jakich mało, ubrana w biały mundur najlepszego szefa kuchni prowadzi swój zespół w kierunku kulinarnej perfekcji! Tak z lekkim przymrużeniem oka można opisać przebieg warsztatów pod nazwą Kulinarna Aura Kobiet. Było zabawnie, dowcipnie i zdecydowanie na luzie. O tym jak bardzo, może świadczyć fakt, że jedna z uczestniczek przebrała się za… Magdę Gessler. To jedynie mogło dodać pikanterii przepysznym sałatkom przygotowywanym przez uczestniczki piątych już warsztatów z cyklu Aura Kobiet. Przepisów na sałatki szukajcie na naszym fan page’u.

Po raz kolejny warsztaty wspierało Kino Helios. Partnerem merytorycznym, który dostarczył produkty niezbędne do wykonania przepysznych dań były Delikatesy Alma.

Zapraszamy do objerzenia fotorelacji.