Aura Kobiet

Biżuteryjna aura kobiet

Słowo sutasz swoim uwodzącym brzmieniem przywodzi na myśl język francuski, i całkiem słusznie, ponieważ to właśnie nad Loarą stworzono technikę rękodzielniczą, która opiera się na splocie warkoczowym. Dzięki niej można tworzyć prawdziwe arcydzieła w tym biżuterię. I właśnie do tworzenia biżuterii będziemy zachęcać wszystkie panie, które wezmą udział w kolejnym spotkaniu z cyklu Aura Kobiet. Warsztaty biżuteryjne przeniosą nas w świat skupienia i twórczości dzięki wykorzystaniu takich narzędzi, jak rzemienie, koraliki i sznurki. Swoim zapałem zarażać nas będzie Joanna Kostańczuk – właścicielka pracowni Yokoart.

Podsumowanie:

Sutasz, czy to znasz…? 15 pań, które wzięły udział w naszych ostatnich warsztatach biżuteryjnych, mogą powiedzieć, już, że tak. Wśród wielu zgłoszeń, jakie napłynęły na Biżuteryjną Aurę Kobiet wybrałyśmy te, urzekające szczerością i pomysłowością. Zadanie – wykonać biżuterię ze splotu sznurków, koralików i kaboszonów nie było zadaniem łatwym, ale wszystkie uczestniczki mu sprostały. Efekty ciężkiej pracy możecie podziwiać w załączonej galerii zdjęć. Dziękujemy prowadzącej – Joasi Kostańczuk, za wprowadzenie nas w magiczny świat tworzenia w całkowitym skupieniu.

Już 30 lipca zapraszamy na kolejne spotkanie. „Z CZASem kobieta wolna i niezależna”, to warsztaty, które dadzą nam wiedzę o zarządzaniu pieniędzmi i czasem! Zapisy ruszają 30 czerwca.

Nie zwlekajcie, już dziś dołączcie do olsztynianek z pasją!