Aura Kobiet

Aura kobiet z czasem

Z CZASem kobieta wolna i niezależna

Podobno czas to pieniądz… Podobno pieniądze szczęścia nie dają… A jaka jest rzeczywistość?

Kalendarz wypełniony obowiązkami, wyścig z czasem i ciągłe odkładanie swoich potrzeb na dalszy plan… Do tego jeszcze pieniądze, o których nie lubimy rozmawiać, ale bardzo ich potrzebujemy.

Jak efektywnie zarządzać swoim czasem i pieniędzmi by czuć niezależność? Czy to w ogóle możliwe? Na te i inne pytania odpowiemy na warsztacie „Z CZASem kobieta wolna i niezależna ”

O niezależności finansowej, realizowaniu marzeń i ujarzmianiu czasu opowiedzą:

Barbara Kułakow – doradca podatkowy, pasjonatka, kobieta sukcesu. Wyznaje zasadę „albo robić coś porządnie albo wcale”. Z czasem coraz młodsza… duchem. Od 25 lat zarządza firmą, w której postawiła na zespół i jego rozwój.

Marta Malinowska – trenerka z pasji, specjalistka od projektów szkoleniowych. W swojej trenerskiej pracy wykorzystuje doświadczenia zdobyte w korporacjach by skutecznie rozwijać kompetencje zespołów i menadżerów. O czasie i planowaniu wie prawie wszystko.

Jeśli jesteś dla siebie ważna, jeśli chcesz decydować o swoim czasie i żyć z pasją – obecność obowiązkowa!

Nie zwlekaj, już dziś opisz nam jak wygląda Twój dzień na www.aurakobiet.pl i dołącz do olsztynianek z pasją!

Podsumowanie:

Warsztaty Aura Kobiet z CZASem już za nami. Było wszystko, od luźnych rozmów do poważnych zwierzeń przeprowadzanych w różowej czasoprzestrzeni. Najpierw Panie zmagały się z ułożeniem planu działania wręcz niemożliwego do ułożenia. Okazało się jednak, że kobieca kreatywność nie ma ograniczeń i co prawda czasu nie można rozciągnąć ale można go ujarzmić. Pani Marta podzieliła się swoją wiedzą w rozróżnianiu spraw ważnych i nieważnych, o organizowaniu czasu za pomocą sprytnych sztuczek i co najważniejsze, nie zagubieniu w tym wszystkim siebie.

Pani Barbara wprowadziła uczestniczki warsztatów w tajniki wiedzy o finansach w sposób niezwykły! Panie uczyły się jak dbać o swoje pieniądze tak aby stać się wolną i niezależną, a oprócz pieniędzy zachować wszystko co najważniejsze. Lecz przede wszystkim Pani Barbara zarażała swoją pasją i entuzjazmem, przekonując Panie, że każda z nas może odnieść sukces. To była wymiana dobrej energii i niezwykłe doświadczenie, ponieważ stało się jasne, że czas to pieniądz i że pieniądze mogą przyjść z czasem.

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Już dziś zachęcamy do zapisania się na kolejne warsztaty „Aura Kobiet – Świat Dziecka” o kreatywnych zabawach z przedszkolakiem, które tym razem odbędą się w niedzielę 28 sierpnia. Zapisy jak zwykle na www.aurakobiet.pl