Aura Kobiet

Aura kobiet vintage

Aura Kobiet w stylu vintage, czyli zmień Aurę w swoim domu!

14 maja zapraszamy na jedyne i niepowtarzalne warsztaty wnętrzarskie. Wiosenne porządki natchnęły Cię do zmian w wystroju mieszkania? Chcesz sama odnowić krzesło, stolik kawowy lub komodę, aby przywrócić im dawny blask albo po prostu dopasować do wnętrza? Nie przegap kolejnego spotkania z cyklu Aura Kobiet! Na majowych warsztatach 14 zaproszonych pań zostanie wtajemniczonych w modne ostatnio pojęcie stylu vintage. Po krótkim teoretycznym wprowadzeniu uczestniczki zabiorą się do dzieła – przystąpią do kładzenia wosku i malowania mebli specjalnymi farbami ekologicznymi na bazie wody. Wszystko odbędzie się pod nadzorem Justyny Karwackiej – Kielak, założycielki pracowni Mój Dom Vintage specjalizującej się w przywracaniu do życia mebli, które utraciły już dawny czar.

W programie m.in.:

  • Styl vintage, shabby chic – odczarowujemy pojęcia
  • ABC urządzania wnętrz
  • 3 techniki malowania mebli farbami ekologiczny na bazie wody
  • Tajniki kładzenia wosku
  • Metamorfozy mebli przyniesionych przez uczestników lub prowadzącą

Aby wziąć udział w warsztatach wnętrzarskich wejdź na stronę www.aurakobiet.pl i napisz jaki jest ulubiony mebel w Twoim domu i czy jest coś, co chciałabyś w nim zmienić.

Ważne – jeśli chcesz zabrać na warsztaty swój własny mebel, koniecznie daj nam o tym znać w zgłoszeniu. Pamiętaj, że musi on być mały i poręczny, ponieważ będziesz musiała przynieść go na spotkanie sama. Idealne są małe szkatułki lub półki. Jeśli natomiast nic takiego nie zalega w Twoim mieszkaniu, nie martw się – prowadząca przyniesie specjalne meble służące do ćwiczeń.

Nie zwlekaj, wyślij zgłoszenie i już dziś dołącz do olsztynianek z pasją!