Aura Kobiet

Aura kobiet – Świat dziecka

Zastanawiałaś się kiedyś co zrobić ze znudzonym przedszkolakiem? Chciałabyś kreatywnie rozwijać swoje dziecko, ale brak Ci pomysłów jak to zrobić? A może marzy Ci się wspólne tworzenie zabawek, maskotek i innych cudeniek ale wydaje Ci się, że brak Ci talentu?

Jeśli chociaż w jednym przypadku odpowiedziałaś twierdząco na postawione pytania, już spieszymy z pomocą – 28 sierpnia w Aura Centrum organizujemy niecodzienne i pierwsze w swoim rodzaju spotkanie – Aura Kobiet – Świat Dziecka. W przestrzeń odkrywczych zabaw z przedszkolakiem wprowadzi nas Dominika Radaszewska, która o dzieciach wie wszystko bo jak mówi sama, „chętnie od nich zgapia”.

Co mamy w planach? Przede wszystkim pokażemy Wam jak niewielkim kosztem zorganizować w domu niezapomniane i szalone urodzinki. Przygotujemy wszystko od strojów i przebieranek po przezabawne zabawy i konkursy. A kiedy po szalonym szaleństwie przyjdzie czas na wyciszenie pokażemy jak wspólnie przygotować jedyne w swoim rodzaju maskotki i jakie bajki czytać, żeby pozwolić dzieciom lepiej poznać samych siebie.

Jednym słowem przed nami dobra zabawa i spora porcja przydatnej wiedzy.

Zapraszamy do zapisów na www.aurakobiet.pl. W trakcie wypełniania zgłoszenia koniecznie daj nam znać ile maluchów chciałabyś przyprowadzić ze sobą na spotkanie!

Warsztaty wspierają: Coccodrillo, ReporterYoung, Biblioteka Abecadło i Kino Helios.

Podsumowanie

Rozbrykane maluchy wraz z równie rozbrykanymi mamami ( i jednym tatą tak się złożyło, że w zastępstwie) przemierzają korytarze centrum i oddają się beztroskiej zabawie w głównym atrium. Tak wyglądało minione, niedzielne przedpołudnie ostatniego weekendu olsztyńskich wakacji. Warsztaty Aura Kobiet – Świat Dziecka wypełnione były kolorem i pozytywną energią Zabawa była na 100% a nawet na 200%. Było tak, fajnie, że nikt nie był zainteresowany wyjściem z zajęć.

To wszystko zasługa szalonej prowadzącej – pełnej energii Dominiki Radaszewskiej, której serdecznie dziękujemy. Nazwa jej studia zabaw i kreatywnego rozwoju Domifika została nadana nie od parady.

Własnoręcznie wykonane zaproszenia na urodziny, stroje na przebranie i maski powodowały, że każde z dzieci wyszło z zajęć pewne własnych, plastycznych umiejętności. Swoją kreatywną samoocenę podreperowały też mamyJ. Były gry i zabawy a także czytanie bajek wyciszajek a do tego coś magicznego – dziecięcy masażyk z wykorzystanie własnoręcznie wykonanych mini maskotek.

Słoneczne warsztaty, które były poświęcone temu, co w życiu wielu kobiet jest najważniejsze, czyli budowaniu bliskich relacji z własnym dzieckiem już za nami.

Oprócz uśmiechów i własnych arcydzieł wszyscy uczestnicy wyszli z zajęć dzierżąć pod pachą torby wypełnione prezentami od Aury Centrum i naszych sklepów. Były koszulki, czapeczki, smycze i odblaski od Coccodrillo, był bon na zakupy od ReporterYoung, były też bilety na Kino Kobiet, ufundowane przez Kina Helios. Wspomogła nas również Biblioteka Abecadło, która udostępniła książeczki do wyciszającej lektury.

Zapraszamy Was do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Wszystkim serdecznie dziękujemy i już zapraszamy na kolejne spotkanie.

26 listopada najdzie czas na Kulinarną Aurę Kobiet.