Aura Kobiet

Aura kobiet- kobiecość szyta na miarę

Aura Kobiet wraca w nowej odsłonie!

Pierwsze w tym roku spotkanie odbędzie się 15 marca o godz. 18.00.

Gościem specjalnym będzie Elżbieta Lange, psychodietetyk, coach zdrowia, trener, która przygotuje wykład pt. Piękno bycia sobą, czyli kobiecość szyta na miarę, po którym zaprosimy uczestniczki na seans kobiecego kina.

Na wszystkie panie czekać będą upominki od naszych partnerów, m.in. kina Helios, Golden Rose, Gatta, AB Foto, Smyk.

Liczba miejsc jest ograniczona!

Na spotkanie w Kinie Helios zapraszamy wszystkie Panie, które otrzymają od nas potwierdzenie drogą mailową.

Podsumowanie

Wiele słów na temat tego, jak być dla siebie dobrą i poczuć się kobieco w swojej skórze, atrakcyjne nagrody w konkursach, projekcja oscarowej produkcji i upominki od najemców Aura Centrum – tak w skrócie wyglądało pierwsze spotkanie Aury Kobiet w 2017 r.

15 marca br. o godz. 18.00 w Kinie Helios ponad 70 pań wysłuchało wykładu motywacyjnego pt. „Piękno bycia sobą, czyli kobiecość szyta na miarę”, wygłoszonego przez Elżbietę Lange, psychodietetyczkę, coacha zdrowia, trenerkę i wspólnie obejrzało film La La Land. Formuła tegorocznego spotkania chyba przypadła uczestniczkom do gustu, bo spotkaliśmy się z wieloma pozytywnymi opiniami.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć ze spotkania.

Dziękujemy wszystkim paniom za obecność i już dziś zapraszamy na edycję jesienną!

Dziękujemy także naszym najemcom – kinu Helios, Golden Rose, Gatta, AB Foto, Smyk i Happy Mum – za wsparcie spotkania: ufundowanie upominków, przekazanie kuponów rabatowych i nagród dla uczestniczek Aury Kobiet.